Gdynia atrakcje

Gdynia atrakcje

Jesteś w Trójmieście po raz pierwszy? Chcesz poznać lokalne atrakcje i zobaczyć nieznane oblicze miasta? Liczysz na udane zdjęcia, tak abyś miał o czym opowiadać znajomym? Gdynia to miejsce, w którym odnajdziesz balans i zerwiesz z codzienną rutyną.

 

 

Poniżej przedstawiamy kilka propozycji lokalnych atrakcji w Gdyni, które warto zobaczyć! Każda z nich jest godna uwagi, a świadczy o tym duża popularność wskazanych obiektów. Wprawdzie, w Gdyni nie ma turysty, który odjechałby, nie zwiedziwszy Parku Dmuchawców AirSpace, Akwarium Gdyńskiego, a także Kolibki Adventure Park.

atrakcji w Gdyni

Parku Dmuchawców Airspace - to istny raj dla dzieci, który znajduje się w niedalekiej odległości od Hotelu Gdynia. Airspace to miejsce,  w którym dzieci mogą wcielić się w rolę bohatera Toy Story Buzza Astrala i spróbować swoich sił w lotach kosmicznych. Park stylizowany na przestrzeń pełną rakiet, międzyplanetarnych wyrzutni i trampolin dostarcza dzieciom mnóstwo energii i rozrywki. To numer jeden na liście najlepszych atrakcji dla dzieci w Gdyni.

Akwarium Gdyńskie - akwarium Gdyńskie mierzące się przy ulicy Jana Pawła II w Gdyni, tuż obok gdyńskiej mariny to nietuzinkowy obiekt kulturalny w pełni poświęcony przyrodzie. ,,Żywe muzeum", bo takim mianem tutejsi określają Akwarium Gdyńskie to ekspozycja, która  liczy 7 sal, w których można zobaczyć aż 1500 żywych organizmów takich jak morskie płazy, ryby i inne bezkręgowce. Wizyta w Akwarium Gdyńskim to istna gratka dla miłośników biologii w każdym wieku!

Kolibki Adventure Park - park linowy w pobliżu Kamiennego Potoku w Gdyni to jedyne takie miejsce w mieście, gdzie można skorzystać z oferty parku linowego, pograć w paintballa, jak również pojeździć konno i na quadzie! W Adventure Park'u każdy - zarówno duży, jak i mały podróżnik, znajdzie coś dla siebie i będzie mógł aktywnie spędzić czas, ciesząc się urlopem w Gdyni!

Hotel na weekend w Gdyni - skorzystaj ze zniżek na atrakcje w Trójmieście!

Przypominamy, że Hotel Gdynia oferuje atrakcyjne zniżki na różne miejskie atrakcji!

Jeśli więc chcesz zwiedzić Gdynię i cieszyć się pięknymi widokami miasta -

Skontaktuj się z Hotelem Gdynia - sprawimy, że Twój wypoczynek w Gdyni będzie jeszcze lepszy, niż przypuszczasz!

Najlepszy hotel w Trójmieście

Hotel w centrum Gdyni 2023©