Bar Gdynia

Marzysz o miejscu, do którego będziesz mógł zabrać znajomych? Chciałbyś spotkać się z nimi we wspólnym gronie i kameralnych warunkach? A może chcesz świętować, ważną dla Ciebie uroczystość?

 

Bez względu na motywy - wypad do baru z przyjaciółmi to zawsze dobra okazja, aby odreagować i powrócić do szkolnych czasów. W Hotelu Gdynia będziesz mógł tworzyć również zupełnie nowe wspomnienia.

kuchnia na kaszubach

Nowy bar w Gdyni

Gdy wieść o tym, że w Gdyni otwarto nowy lokal obiegła miasto - w Hotelu Gdynia zaroiło się od turystów i tutejszych. Wszyscy w radosnym humorze wkroczyli na salę, gdzie ujrzeli to, czego kompletnie się nie spodziewali! Piękny drewniany bar, marmurowe lady, dużo zieleni i co najważniejsze - trunki w każdej postaci!

Szeroki wybór koktajli

Karta koktajli w Hotelu Gdynia nie pozostawia nic do życzenia - począwszy od Malibu, przez Tequila Sunrise, Margaritę, Cuba Libre, aż po czystego Jacka. W Gdyni można zamówić absolutnie każdy drink, a nawet zamówić indywidualny koktajl z wybranych przez siebie składników.

Tanie noclegi w Gdyni

Wszystko to, oczywiście, w racjonalnych cenach - Hotel Gdynia stawia na wysoką jakość usług, ale nie kieruje swojej oferty wyłącznie dla przyjezdnych biznesmenów. W istocie, w hotelowym barze każdy szybko poczuje klimat tego miejsca, a nawet ulegnie jego czarowi.

Bar w centrum Gdyni - miejsce pełne pozytywnej energii

Bar Gdynia został otwarty niedawno - miało to miejsce dokładnie w październiku 2021 roku. Od tamtego czasu odwiedziło go wiele osób - to ulubione miejsce gwiazd, które przebywają na urlopie nad morzem, a także znanych osobistości telewizyjnych.

W Hotelu Gdynia byli: Agata Młynarska, Cezary Pazura, Kombii, Katarzyna Figura, czy Beata Kozidrak.

W barze w Hotelu Gdynia zatem zawsze trzeba być gotowym na niesamowite wrażenia - a to wszystko przy miłym akompaniamencie muzyki na żywo!

Jeśli więc nie masz planów na piątkowy wieczór - wybierz Hotel Gdynia!

Aby zarezerwować stolik - napisz do nas !

Najlepszy hotel w Trójmieście

Hotel w centrum Gdyni 2023©