Hotel Gdynia sala konferencyjna

Hotel Gdynia sala konferencyjna

Sale konferencyjne w Gdyni to miejsce wręcz stworzone dla biznesu. Tablice interaktywne, ekrany LCD, mikrofony, projektory i rzutniki, które mieszczą się na sali na wynajem Gdynia o powierzchni aż 100 metrów kwadratowych to tylko niektóre z atutów konferencji w Gdyni.

Hotel Gdynia sala konferencyjna

Nasza przestrzeń biznesowa jest niezwykle funkcjonalna. Pomieszczenie, w którym odbywają się konferencje Gdynia, dzieli się na 3 odrębne sale konferencyjne do wynajęcia Gdynia, które można w dowolny sposób modyfikować. Wszystko dzięki nowoczesnemu systemowi ścianek mobilnych, który pozwala na szybką zmianę metrażu sali. Wystarczy więc, że powiesz nam, na ile osób organizujesz konferencje Gdynia, a my dostosujemy salę do potrzeb Twojej grupy szkoleniowej.

Obiekty konferencyjne Trójmiasto

Dzięki temu unikatowemu rozwiązaniu w Hotelu Gdynia mogą odbywać się jednocześnie nawet 3 niezależne spotkania biznesowe. Co więcej, salki przedzielone ścianami mobilnymi są znakomicie wyciszone. Nie ma więc obaw o to, że głos innego prelegenta będzie rozpraszał Ciebie i Twoich współpracowników. Na salach do wynajęcia Trójmiasto możesz liczyć na pełną dyskrecję i profesjonalne spotkania biznesowe Gdynia.

Sale konferencyjne Gdynia to doskonałe miejsce do organizacji:
szkolenia

  • castingu
  • meetingu z inwestorami
  • burzy mózgów
  • wieczorku integracyjnego

spotkania tematycznego takiego jak np.:

  • konferencje okulistyczna Gdynia,
  • konferencja medyczna Gdynia,
  • konferencja żywieniowa Gdynia,
  • medycyna sportowa Gdynia konferencja,
  • konferencja onkologiczna Gdynia

Wynajem sali konferencyjnej Gdynia

Na spotkania biznesowe Gdynia można wybrać również ustawienie stołów. Oferujemy kilka różnych kombinacji takich jak np.:

ustawienie teatralne, ustawienie bankietowe oraz typowo szkolne ustawienie, które przypomina to, jakie można spotkać w klasach lub wykładach. Na szkolenia zaś proponujemy ustawienie w kształcie podkowy.

Obiekty konferencyjne Trójmiasto

Zgodnie z Twoją prośbą, nasz personel przygotuje sale szkoleniową Gdynia, a nawet zaaranżuje stolik z cateringiem na przerwę kawową. Hotel Gdynia służy także pomocą w dekoracji sali, czy montażu niezbędnego sprzętu konferencyjnego. Specjalnie dla Ciebie możemy także zorganizować prelegenta, a także pełny catering z restauracji Gdynia, która znajduje się na tej samej kondygnacji, co sale konferencyjne Gdynia. 

Hotel konferencyjny Gdynia

Dla Gości konferencyjnych udostępniamy także strzeżony parking przy hotelu i bezprzewodowy Internet.

Zainteresowani mogą również skorzystać z oferty noclegowej Hotelu Gdynia i zarezerwować u nas nocleg!

Oferta Hotelu Gdynia Cię przekonała?

Sprawdź nasze pakiety i przyjedź do nas na romantyczny weekend nad morzem, święta Bożego Narodzenia, czy wakacje!

Chcesz dowiedzieć się, jaka jest cena noclegów w naszym Gdynia hotel nad morzem?

Wyślij pytanie do recepcji - na zgłoszenia odpowiadamy w ciągu najbliższych 24h.

Najlepszy hotel w Trójmieście

Hotel w centrum Gdyni 2023©