Organizacja imprez okolicznościowych Gdynia

Organizacja imprez okolicznościowych Gdynia

Interesuje Cie organizacja imprez okolicznościowych Gdynia? A może planujesz organizacje imprez integracyjnych Gdynia? Bez względu na Twoje zamiary - Hotel Gdynia ma dla Ciebie ofertę nie do odrzucenia!

Sale konferencyjne do wynajęcia Gdynia

Nasze sale konferencyjne do wynajęcia Gdynia to wspaniała przestrzeń, w której możesz nie tylko przeprowadzić szkolenie biznesowe, cating, czy serię spotkań rekrutacyjnych, ale również zorganizować niezapomniane przyjęcie urodzinowe, imieninowe, czy jubileusz firmowy!

Co oferuje Hotel Gdynia w ramach obchodów Twojego święta? Pakiet atrakcji!

Zajmiemy się Twoją imprezą od A, czyli od aranżacji sali, przygotowania stołów i dekoracji kwiatowych, do Z, jak zaserwowania pysznych dań z menu, które samodzielnie opracujesz na swoją imprezę.

Sale szkoleniowe Gdynia

Nasz Hotel Gdynia działa kompleksowo - oprócz wynajmu sali konferencyjnej w Gdyni możemy również zorganizować pełny catering, zamówić DJ lub zespół muzyczny, zatrudnić florystki, które wykonają np. ściankę fotograficzną z kwiatów lub inne modne dekoracje, a także udostępnić przestrzeń noclegową dla Gości Twojego przedsięwzięcia.

 

Organizacja imprez okolicznościowych Gdynia

W razie chęci skorzystania z dodatkowych opcji i poszerzenia oferty organizacji imprezy okolicznościowej w Gdyni należy skontaktować się z recepcją, aby poinformować pracownika Hotelu Gdynia o swoich zamiarach.

Przed rozmową warto także podać średnią ilość zaproszonych osób - nasza sala konferencyjna Gdynia, którą udostępniamy pod organizacje imprez okolicznościowych Gdynia dzieli się na 3 mniejsze pomieszczenia - jeśli więc nie zamierzasz zaprosić na swoje przedsięwzięcie więcej niż 100 osób - możemy zmniejszyć salę, tak aby zapewnić Tobie i Twoim Bliskim maksimum komfortu i dobrą atmosferę na czas Twojego święta.

Hotel Gdynia zaprasza!

Sprawdź naszą ofertę i ciesz się wypoczynkiem nad morzem!

Najlepszy hotel w Trójmieście

Hotel w centrum Gdyni 2023©