Hotel Gdynia - Święta Bożego Narodzenia

Święta Bożego Narodzenia - czy nie kojarzą się Wam z rodzinnym ciepłem, lepieniem bałwana i charakterystycznym szelestem papieru prezentowego, kiedy… wreszcie możecie rozpakować prezenty? No właśnie! A gdyby tak jeszcze zmienić domową scenerię na morskie krajobrazy?

Święta Bożego Narodzenia
Boże Narodzenie nad Bałtykiem

Wtedy dopiero byłoby zjawiskowo! Odkąd wprowadziliśmy ofertę Pobytu świątecznego nad Morzem, możesz zaprosić całą rodzinę na Boże Narodzenie nad Bałtyk! Na pewno będą pozytywnie zaskoczeni Twoim pomysłem!

Boże Narodzenie nad morzem

Hotel Gdynia to miejsce, którego szukasz! Dla Ciebie i całej Twojej rodziny mamy pakiet atrakcji i mnóstwo udogodnień, które uświetnią Twój pobyt i sprawią, że zapamiętasz ten urlop na wiele, wiele lat.

Święta nad morzem - co zawiera oferta?

  • Co oferujemy w ramach pobytu świątecznego Boże Narodzenie nad morzem?
  • 2 noclegi w luksusowych warunkach, 
  • bezpłatny i nielimitowany dostęp do strefy wellness w Hotelu Gdynia
  • Możliwość skorzystania z gabinetu masażu,
  • Bezprzewodowy internet Wi-Fi
  • Śniadania w formie bufetu oraz obiadokolacje składające się z 3 dań + tradycyjna kolacja wigilijna składająca się z 12 potraw.

 

Świąteczny weekend nad morzem

Na czas Świąt Bożego Narodzenia nasz Hotel zamienia się w istny Przystanek Świętego Mikołaja - wszędzie są choinki, świąteczne bibeloty, kolorowe lampki i brokatowe bombki- nie brakuje też dekoracji i stroików oprószonych sztucznym śniegiem i oczywiście domów z piernika!

Gdynia święta Bożego Narodzenia w Hotelu

Co istotne swój pobyt świąteczny możesz zmodyfikować o dodatkowe usługi takie jak np.: kołdra obciążeniowa - jeśli chcesz jeszcze intensywniej wypocząć!

Hotele nad morzem z psem

Dla wszystkich tych, którzy pragną spędzić święta nad morzem, ale obawiają się, kto zostanie z ich pupilami -  mamy dobą wiadomość - możecie wziąć swoje pupile do Hotel Gdynia! Nasz obiekt jest przyjazny dla zwierząt!

Oferta Hotelu Gdynia Cię przekonała?

Sprawdź nasze pakiety i przyjedź do nas na romantyczny weekend nad morzem, święta Bożego Narodzenia, czy wakacje!

Chcesz dowiedzieć się, jaka jest cena noclegów w naszym Gdynia hotel nad morzem?

Wyślij pytanie do recepcji - na zgłoszenia odpowiadamy w ciągu najbliższych 24h.

 

Najlepszy hotel w Trójmieście

Hotel w centrum Gdyni 2023©