Hotel Gdynia Restauracja 

Czy zdążyłeś już poznać nową restaurację w centrum Gdyni? Mieszczący się przy Alei Zwycięstwa obiekt gastronomiczny to istny numer jeden na mapie kulinarnej Trójmiasta. Tylko tam możesz skosztować tradycyjnych smaków w nowej odsłonie i przekonać się, że kaszubski żurek może smakować jeszcze lepiej niż ten ,,u mamy"!  Nowatorskie receptury,  lokalne produkty, świeże zioła i przyprawy, a także naturalne składniki - to przepis na sukces Restauracji Gdynia.

Hotel Gdynia Restauracja 

Gdynia - nocleg blisko morza

Choć restauracja Gdynia liczy zaledwie rok, to już zdążyła zaskarbić sobie sympatię wielu klientów, trafiając przez żołądek prosto do ich serc!

Turyści także często odwiedzają Restauracje Gdynia, która pozostaje otwartym obiektem służącym nie tylko na potrzeby Gości Hotelu Gdynia.

Gdynia hotele z wyżywieniem

Klienci Hotelu Gdynia korzystają z Restauracji wyłącznie rano, ponieważ większość pakietów noclegowych, zawiera opcje śniadania. Pozostałe posiłki są już dodatkowo płatne. Standardowa cena obiadu składającego się z 3 dań w Restauracji Gdynia waha się w cenie od 80 złotych do 100 złotych. Inne Gdynia hotele z wyżywieniem nie mają takich promocji!

Hotel Trójmiasto - restauracja i inne atrakcje w Gdyni

Nowopowstała restauracja Gdynia to jedynie część kompleksu hotelu w Gdyni. Prócz obiektu gastronomicznego, w Gdyni mieści się również bar Gdynia, taras widokowy Gdynia, sala konferencyjna Gdynia.

Pyszne jedzenie w centrum Gdyni

Warto wiedzieć, że w weekendy w Restauracji Gdynia są urozmaicone o wydarzenia specjalne. Na sali pojawiają się lokalni muzycy, którzy umilają czas spędzony w Hotelu Gdynia, prezentując swoje utwory akustyczne na żywo. Koncert odbywa się w porze obiadowej, dzięki czemu na koncert można udać się z rodziną, czy znajomymi. To także świetna okazja do nawiązania nowych kontaktów - szczególnie na wakacjach!

Dania kuchni polskiej w nowej odsłonie

Istnieje jeszcze jeden powód, dla którego warto odwiedzić Restaurację Gdynia - jest to oryginalny wystrój wnętrza. Restauracja została urządzona w stylu art deco - elegancko i ze smakiem! Kolory ziemi idealnie współgrają z akcentami żywej zieleni, a ciemne szklane lacobele komponują się z fakturą naturalnego drewna, które przeważają na meblach. Restauracja Gdynia to idealne miejsce na kameralny obiad z rodziną, randkę z ukochaną, czy pizzę ze znajomymi!

Zadzwoń do Hotelu Gdynia

Zarezerwuj stolik jeszcze dziś!

Najlepszy hotel w Trójmieście

Hotel w centrum Gdyni 2023©