Gdynia hotel dla rodzin z dziećmi nad morzem

Szukasz hotelu dla rodzin z dziećmi nad morzem? Zastanawiasz się, gdzie odpoczniesz, a Twoje dzieci znajdą odrobinę rozrywki i będą mogły skorzystać z ciekawych atrakcji? Wybierz Hotel Gdynia - u nas relaks idzie w parze w dobrą zabawą!

Gdynia hotel dla rodzin z dziećmi

Atrakcje dla dzieci Gdynia

Wychodząc naprzeciw specjalnym potrzebom rodzin z dziećmi, do naszego Hotelu Gdynia zatrudniliśmy animatorki czasu wolnego, które organizują czas dla najmłodszych - szczególnie, gdy pogoda na zewnątrz nie jest sprzyjająca. W tym czasie dzieci zamieszkujące Hotel Gdynia gromadzą się w kąciku zabaw w świetlicy, gdzie mogą wziąć udział w zajęciach plastycznych, a także sprawdzić swoje siły w grach planszowych.

Hotel na weekend z dzieckiem

Dla dorosłych natomiast udostępniamy taras widokowo-wypoczynkowy na ostatnim piętrze Hotelu Gdynia, gdzie w spokoju mogą oni poczytać książki i rozkoszować się spokojem i znakomitym widokiem Zatoki Gdańskiej. W Hotelu Gdynia dorośli mogą skorzystać również z sauny, siłowni, gabinetu masażu, a także baru. Bar Gdynia to kameralne miejsce zlokalizowane tuż przy Restauracji Gdynia na parterze Hotelu Gdynia.

Gdynia - miejscowość nad morzem dla rodzin z dziećmi 

Warto dodać również, że Hotel Gdynia mieści się w centralnej części Gdyni, co sprawia, że nasi Goście nie muszą przemieszczać się autem, aby dotrzeć do lokalnych atrakcji i cieszyć się możliwością zwiedzania np. Akwarium Gdyńskiego, Daru Pomorza, czy mariny. Wszystkie atrakcje znajdują się w Twoim zasięgu!

 

Hotel Trójmiasto

Hotel w centrum Gdyni to miejsce, które usatysfakcjonuje zarówno starszych, jak i młodszych uczestników wycieczki do Trójmiasta. Gdynia to zdecydowanie najlepszy hotel dla rodzin z dziećmi nad morzem.

Pamiętaj!

W cenie pakietu są wyłącznie noclegi ze śniadaniami w formie bufetu szwedzkiego. Jeśli chcesz skorzystać z dodatkowej opcji i wykupić opcję obiadów - skontaktuj się z recepcją Hotelu Gdynia - im więcej osób i dłuższy pobyt w Hotelu Gdynia - tym stawka za nocleg będzie niższa!

Najlepszy hotel w Trójmieście

Hotel w centrum Gdyni 2023©